E-learning

TVORBA ONLINE KURZOV

Zadarmo

Naučte sa pracovať krok za krokom s online ekonomickým softvérom Profit365.

img

Profit365

Podvojné účtovníctvo

Teraz len 169 € za kurz Pôvodne 229 €

Naučte sa viesť podvojné účtovníctvo, aj keď ste úplný začiatočník. Lektori si pripravili množstvo príkladov, s ktorými pochopíte pravidlá účtovania, naučíte sa vyplniť všetky tlačivá, doklady a daňové priznania k DPH a k dani z príjmov právnických osôb. Už ste sa v minulosti s podvojným účtovníctvom stretli? Príďte si na kurz osviežiť vedomosti a zistiť, čo sa zmenilo v zákone.

img

Accountigo

Jednoduché účtvoníctvo

Teraz len 99 € za kurz Pôvodne 129 €

Ste podnikateľ a trávite každý mesiac hodiny prípravou dokladov pre účtovníka? Ste živnostník, ktorý si účtuje reálne výdavky? Alebo zamestnanec, ktorý prichádza do styku s účtovnými dokladmi a má v nich zmätok?
img

Accountigo

Mzdy a personalistika

Teraz len 159 € za kurz Pôvodne 199 €

Kurz je určený pre začiatočníkov, ktorí nemajú so mzdami praktické skúsenosti a chcú sa naučiť viesť mzdovú agendu, prípadne pre ľudí, ktorí si svoje vedomosti chcú aktualizovať, rozšíriť a utvrdiť.
img

Accountigo

Zákon o DPH

Teraz len 49 € za kurz Pôvodne 99 €

Spracovávate agendu DPH a chcete získať viac istoty? Príďte na odborné školenie venované problematike DPH, kde sa na praktických prípadoch naučíte predchádzať najčastejším chybám. Lektor vám vysvetlí najdôležitejšie časti zákona o DPH a zmeny prijaté v poslednej novele zákona.

img

Accountigo

Podvojné účtovníctvo neziskových organizácií

Teraz len 59 € za kurz Pôvodne 69 €

Plánujete viesť účtovnú agendu pre neziskovú organizáciu? Na kurze získate prehľad o tom, v čom je iné účtovníctvo v neziskovej a podnikateľskej sfére. Kurz je určený absolventom kurzu Podvojného účtovníctva alebo skúseným účtovníkom, ktorí sú v problematike doma.

img

Accountigo